(044) 490-56-06

Новини у зв 'язку з неможливістю подорожей з 16 березня по 24 квітня!


Новини у зв 'язку з неможливістю подорожей з 16 березня по 24 квітня! Дорогі мандрівники,
які придбали та довірили свій відпочинок команді турагенства «Венера Тур»!
 
Ваша безпека, цілодобова підтримка  та інформування поточних змін – наш головний пріоритет, особливо останні два тижні.
 
З радістю повідомляємо, що до 26 березня нами були повернуті всі наші туристи, з усіх країн в Україну. 95% відпочили та отримали сервіс у повному обсязі, згідно заброньованої кількості ночей і були повернені без додаткових доплат на спец рейси. 5%  були запропоновані кращі умови в оперативному порядку на вибір, як повернутися в країну проживання, а також вдалося шляхом переговорів з партнерами зберегти суми на майбутні депозити невикористаних ночей  відпочинку в зв'язку з його терміновим перериванням.
 
 
Для тих, хто придбав тур, або іншу туристичну послугу на період з 16 березня по 24 квітня, але не змогли нею cкористуватися у зв'язку з форс-мажорними обставинами, а саме тимчасовим обмеженням перетину державного кордону України, спрямоване на попередження розповсюдження на території України на гострі респіраторні хвороби COVID-19, викликаної коронавірусів SARS-CoV-2, а також закриттям кордонів інших країн з тієї ж причини,
здійснені дії, що дозволяють виконати свої зобов'язання перед туристами:
 
1) Так як , за правилами форс мажору , сторони звільняються від відповідальності за невиконання чи неналежне Виконання зобов'язань, передбаченних Договором, при виникненні форс-мажорних обставин, якщо вказані обставини безпосередно вплинули на  виконання даного Договору, а саме: з вищевказаної причини, у такому разі Сторони відкладають виконання умов Договору до моменту усунення форс-мажорних обставин.
Таким чином, по  всім турам, авіаквиткам та  іншим туристичним  послугам ,  всім нашим туристам було запропоновано умови перебронювання послуги на дати, в які буде можливо їх надання, з урахуванням депозиту на повну внесену суму туристом до агенції.
Так як послуги бронювалися  у різних партнерів, а ми як агенти, діємо від імені туроператора,  відповідно  кожен випадок далі по деталях передбачає використання схеми, запропонованої туроператором. А саме можуть різнитися умови:
-             перенос зі збереженням валютного курсу, або без збереження,
-             бронювання майбутнього туру з депозитом, зі збереженням вартості проживання або за поточною ціною онлайну
-             умови бронювання іншого напрямку відпочинку, відмінного від купленого
-             узгодження додаткових знижок від готелю - в разі якщо нова вартість набагато дорожче заброньованої раніше
-             лояльні умови на доплату різниці, якщо обраний тур дорожче заброньованого
-             при відсутності можливості запланувати дати перенесення, пропонується зафіксувати оплачену, як авансовий платіж ( «заморозка»), який може бути використаний на майбутні заявки цих же туристів.
 (ВАЖЛИВО: ще раз акцентуємо  вашу увагу: так як у кожного туриста заброньовано тур від різних туроператорів (зазначеного в договорі), просимо уточнювати у провідного менеджера - точні умови перебронювання саме вашого туру, або авіаквитка або іншої туристичної послуги)
 
2) Анулювання турів, заброньованих з вильотами з 16.03.2020 можливе, але при цьому туристи будуть нести втрати в рамках дії договору на туробслуговування. Турист зобов'язаний буде компенсувати оператору фактично понесені витрати (ФПЗ), здійснені з метою забезпечення надання туристичних послуг. Розмір ФПЗ може скласти від 30% до 100% від вартості туру (у кожного оператора і кожної авіакомпанії - свої правила). З огляду на той факт, що основні постачальники туристичних послуг є нерезидентами, процес визначення сум, що належать до повернення туристів, займе тривалий час, щонайменше півтора місяця. При цьому в разі анулювання, повернення буде проводитися в гривні, без урахування курсових коливань. Виходячи з вищевикладеного, очевидно, що перенос дат є оптимальним рішенням для всіх сторін.
 
 
Від себе, хочемо акцентувати, що навіть рішення збереження повного депозиту для використання послуг в майбутньому - за багатьма напрямками далося  з дуже великими зусиллями, так як закони в різних країнах різні, і бронювання здійснювалися на різних умовах. Багато готелів, зокрема європейські готелі в гірськолижних районах спочатку взагалі відмовляли в будь-якому перенесенні коштів, або їх заморожуванні ,  виставляли 100% штрафи без жодних обговорень. Всій нашій команді довелося шукати додаткові зв'язки, потрібні аргументи, проявити наполегливість, звертатися до  уповноважених органів , щоб домогтися заморозки оплачених коштів та  їх використання в майбутньому. Наголошуємо, що ні за напрямками Європи, Азії, Америки та інших - мова про повернення сплачених коштів, без їх використання в майбутньому навіть не йде.  А умови які ми, і всі наші партнери надали нашим туристам, з забезпеченням використання  сплачених туристами   сум  в повному розмірі - це найкраще, що можна було зробити в ситуації, що склалася.
 
Так як точних дат відкриття кордонів і авіапростору  точно не встановлено,  невідомо чи будуть продовжені терміни карантину чи ні, попереду ще дуже  багато роботи кожен день. Хотілося б ще раз підкреслити, що для пропозиції рішення вам, навіть якщо воно суперечить бажанню просто забрати кошти і все, нам доводиться прикладати максимум зусиль,  часу, енергії,  зв'язків, фінансових витрат, та  бути 24 години на зв'язку (так як задіяні партнери в різних часових поясах). Все для того, щоб найкращим чином зберегти можливості для вашого майбутнього відпочинку!
 
 
Дякуємо за ваше терпіння , розуміння та підтримку!
На зв'язку!


повернутися